Tüm Kanallarınızı Tek Bir Platformdan Yönetin

CleverTap’in çok kanallı pazarlama platformu, hızlı büyüyen ekiplerin 10’dan fazla kanal üzerinden yürüttüğü kampanyaları tek bir platformda toplamasına, analiz etmesine, kişiselleştirmesine ve otomize etmesine yardımcı olur.

Gelir artışınızı hızlandırmak için bizimle iletişime geçin

İş emailinizi girin

Geçerli bir telefon numarası girin

Swiggy Dream11 Blinkit SonyLIV Lenskart Kotak Mahindra Bank_ Dominos Pharmeasy
OMNICHANNEL ENGAGEMENT

10.000’den Fazla Global Marka Neden CleverTap’i Seçiyor?

 • Mobil cihazlar, tabletler, çağrı merkezleri, POS sistemleri vb. gibi birden çok kaynaktan senkronize edilen kullanıcı verilerini bir platformda toplayın.

 • Yapay zeka altyapımızla müşterilerinizi Recency, Frequency ve Monetary’lerine göre puanlayarak segmentlere otomatik olarak ayırarak doğru kullanıcıları doğru zamanda doğru mesajla hedefleyebilirsiniz.

 • Kişiselleştirilmiş kampanyalarla aktif olmayan kullanıcılarınızla yeniden etkileşime geçin.

 • Web push, in-app, e-mail, SMS, WhatsApp ve daha fazla kanal üzerinden müşterilerinizle iletişime geçin.

 • Bildirimlerinize A/B testi yapın ve performansı artırmak için kampanyaları ölçümleyin.

Farklı Sektörlerden müşteriler neden CleverTap’i tercih ediyor?

Telekom
Fintech
Gaming
Food Tech
Media & Entertainment
 • “CleverTap, müşterilerilerimizin davranışları üzerinden onları daha iyi anlamamıza yardımcı oldu. Artık uygulama kullanıcılarımıza daha iyi bir deneyim sağlamak için UI/UX’te veri odaklı değişiklikler ve geliştirmeler yapabiliyoruz.”
  Raffi Tokmakjian
  Director Digital Channels, Ooredoo
  Carousell
 • “Tüm müşteri etkileşimlerimiz için CleverTap’i sürekli olarak kullanıyoruz. Ayrıca ürün ekiplerimiz, kullanıcıya daha yakın ürünü anlamak için CleverTap’ten yararlanıyor.”
  Vivek Bansal
  Head of Mobile, Ayopop
  Ayopop
 • “CleverTap, korumaya çalıştığımız veriye dayalı kültürü uygulamamıza yardımcı oluyor. Güçlü analitik paketleri, kullanıcı davranışını doğru bir şekilde tanımlamamıza, anlamamıza ve hatta tahmin etmemize yardımcı oldu. İş hedeflerimize ulaşmamızda önemli bir asset!”
  Rahul Mirchandani
  VP of Revenue, Dream11
  Dream 11
 • “CleverTap ile, tüm kullanıcı yaşam döngüsünü izleyerek, kampanyaları ilgi alanları doğrultusunda oluşturuyoruz. CleverTap özellikle GIRF kampanyamız için bize çok yardımcı oldu.”
  Shalini Sinha
  Growth Marketing, Dineout
  Dineout
 • “MX Player’in ilk 7 yılı boyunca hiçbir kullanıcıya tek bir push bildirimi göndermedik. Bunun her zaman müşteri retention’umuzu olumsuz yönde etkileyebileceğini düşündük. Ancak CleverTap ile push bildirimlerinin ne kadar güçlü olabileceğini ve kullanıcı yolculuklarını birleştirmenin ve bu bildirimleri bağlamsal ve kişiselleştirilmiş bir şekilde göndermenin ne kadar önemli olduğunu fark ettik.”
  Vivek Jain
  COO – MX Player
  Dineout
 • CleverTap’in nasıl çalıştığını görmek ister misiniz?

  Uzmanlarımızla görüşün ve müşteri elde tutma yolculuğunuza bugün başlayın!